![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 17 вересня 2016 р.
На Сумщині збиралися разом представники всіх етнічних груп
Представники вірменського, єврейського, польського, ромського, грецького, азербайджанського та дагестанського народів, які проживають на Сумщині зустрілися з головою облдержадміністрації Миколою Клочком та керівником апарату Дмитром Живицьким.
«Ми всі хвилюємося через нестабільність в Україні. Майбутнє України – це наше майбутнє, майбутнє наших дітей. Ми хочемо, щоб у нас ні з ким не було непорозумінь. Нам потрібен мир та дружба. Томи ми прагнемо брати активну участь у житті області», – наголошували учасники зустрічі.
«Те, що спільними зусиллями нам вдалося досягти миру та злагоди між національностями, говорить про те, що і влада, і національні меншини працюють в єдиному руслі. Ми готові й надалі допомагати вам і робити все, щоб люди будь-якої національності почували себе комфортно, мешкаючи на території Сумщини», – зазначив голова облдержадміністрації.
Очільник області запропонував частіше зустрічатися та разом вирішувати актуальні питання, проводити спільні заходи, закликав гостей активно долучатися до всіх суспільно-важливих справ в області.
Нагадаємо, ми писали, що у Конотопі представники нацменшин підписали меморандум про взаєморозуміння.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...