• Головна
  • До вересня Конотопська мерія має впорядкувати містобудівну документацію
09:00, 7 вересня 2016 р.

До вересня Конотопська мерія має впорядкувати містобудівну документацію

Керівники міст і районів Сумщини у вересні прозвітують облдержадміністрації про приведення містобудівної документації до вимог чинного законодавства, про це повідомляє прес-центр ОДА.

Під час відеоселекторної наради заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош наголосив на необхідності забезпечення містобудівною документацією всіх населених пунктів області.

За словами начальника відділу управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олега Кривцова, містобудівна галузь в Україні послідовно реформується для максимального спрощення дозвільно-погоджувальних процедур у будівництві, загальної доступності містобудівної документації, забезпечення прозорості у реалізації будівельних проектів.

«Законодавством передбачено важливі заходи, що повинні протидіяти хаотичній забудові, дисциплінувати як інвесторів-забудовників, так і уповноважені державні та місцеві органи, що приймають рішення щодо забудови територій, – повідомив він. – Пріоритетна роль у розвитку та забудові населених пунктів і територій надається системі узгодженої громадою містобудівної документації та службі містобудівного кадастру».

Під час відеоселекторної наради обговорювали питання надання земельних ділянок для учасників АТО. Відповідно до статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльної діяльності» у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до чинного законодавства, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.

«Відповідно до чинного законодавства у разі відсутності містобудівної документації проведення містобудівної діяльності по суті неможливе, – повідомив Іван Боршош. – Тому я наголошую на необхідності виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 06.01.2016 № 5-ОД «Про приведення до вимог чинного законодавства містобудівної документації на території Сумської області», яким передбачається забезпечення містобудівною документацією населених пунктів, територій, які можуть бути використані для містобудівних потреб».

За результатами наради було вирішено, що голови райдержадміністрацій та міські голови з усією відповідальністю підійдуть до організації виконання розпорядження голови облдержадміністрації та у вересні прозвітують облдержадміністрації про проведену роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #містобудівнадокументація #звіт
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...