![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 11 серпня 2016 р.
Біля села Пекарі Конотопського району побудують нову сучасну зупинку
Розпочато будівництво сучасної автобусної зупинки на 92-му кілометрі автошляху Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин біля села Пекарі Конотопського району.
Як розповів головний інженер філії «Конотопський райавтодор» М. М. Величко, на сьогодні проводяться роботи з підготовки майданчика та благоустрою території майбутньої зупинки. Сам павільйон вже виготовляється і незабаром буде встановлений. Роботи виконуються на замовлення служби автомобільний доріг в Сумській області.
Також в планах – проведення поточного ремонту відрізків дороги Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин, встановлення відповідних дорожніх знаків.
«В умовах євроінтеграції нашої держави особлива увага приділяється якості доріг і ми, дорожники, готові над цим працювати», - зазначає Величко.
«Облаштування дороги і автобусної зупинки біля села Пекарі зробить життя жителів цього села комфортнішим і сучасним, що особливо важливо для людей», - зазначив голова районної ради Анатолій Боярчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...