![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:00, 8 серпня 2016 р.
В Конотопі реставрують фасад історичної будівлі
Розпочато ремонтні роботи фасаду головного приміщення дитячої спортивної школи Михайла Маміашвілі. Будівля була зведена на початку ХХ століття, а останній ремонт зовнішніх стін здійснювався близько 20 років тому.
Цьогоріч цегла зі стін будівлі почала просто сипатися на перехожих. Міська влада в екстренному порядку виділила кошти на ремонт ДЮСШ, адже спортивна школа – це символ і гордість Конотопа, бо вона виховала не одну плеяду чемпіонів, майстрів спорту та справжніх професіоналів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...