![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 5 серпня 2016 р.
Конотопська влада обіцяє до наступного року видати пільговикам 36 новеньких квартир
Про це пише Голос Конотопа. На липневій сесії Конотопської міської ради депутати прийняли рішення про придбання у власність територіальної громади міста недобудови за адресою Деповська, 84.
На сьогоднішній день у будинку недобудований один поверх, нерозмежовані квартири та не підведені деякі комунікації. Нежитлова будівля знаходилась у власності ПАТ “Північно-східна будівельна компанія”.
Для продовження будівництва на даному обєкті необхідно 9,9 млн грн. Вони потрібні для того, аби там доладувати та здати в експлуатацію 36 квартир.
Як зазначив під час сесії міський голова Артем Семеніхін, виконавець робіт буде призначатися згідно з тендером. Він також зазначив, що реальним строком здачі будинку в експлуатацію є наступний рік. Хоча в ідеалі це можна зробити і до цієї зими.
“Депутатам житло там давати ніхто не буде”, – зазначив мер, акцентувавши увагу на тому, що в місті існує квартирна черга, яка не рухається з 1974 року. І в першу чергу її обіцяють зрушити для представників пільгових категорій населення.
Нагадаємо, наразі в Конотопі досить швидкими темпами будують багатоквартирний будинок для військослужбовців, а незабаром обіцяють побудувати дві нові п'ятиповерхівки й по вулмці Клубній.
На фото: новобудова по Успенсько-Троїцькій.
![новобудова новобудова](/dist-assets/images/cap.jpg)
новобудова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...