23:01
26 червня
Міський голова Конотопа Артем Семеніхін оприлюднив відкриті листи від імені Конотопської міської ради на ім'я голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка та голів фракції Сумської облради з вимогою припинити політичні інтриги та пропозицією розпочати конструктивний діалог. Про це пише Sumytoday.



Нагадаємо, нещодавно ми писали, що Артем Семеніхін остерігається політичних провокацій.