• Головна
  • Конотопські борці на Чемпіонаті Європи здобули золото та срібло
21:15, 23 липня 2016 р.

Конотопські борці на Чемпіонаті Європи здобули золото та срібло

Конотопські спортсмени гідно представили не лише наше місто, але і країну. Сьогодні на Чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби саме конотопчани взяли два призових місця: Кузько Владислав - золото, Мірошник Дмитро - срібло. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук Конотопський міський голова Артем Семеніхін

З 19 по 24 липня 2016 року у столиці Швеції Стокгольмі проходить Чемпіонат Європи серед кадетів з греко-римської, вільної та жіночої боротьби. Сьогодні, 23 липня, визначилися призери п'ятого дня змагання. Медалі розіграли борці греко-римського стилю у вагових категоріях до - 42, 50, 58, 69, 85 кг.

Чемпіоном Європи у легкій ваговій категорії до 42 кг став конотопчанини, вихованець ДЮСШ М. Г. Маміашвілі Владислав Кузько. У фінальній сутичці Владислав переміг росіянина Анвара Аллахіварова.

Нагадаємо, минулого року Владислав Кузько став бронзовим призером Чемпіонату Європи. Вже тоді його тренер, Віктор Гайдук, дав високу оцінку виступу, наголосивши, що цю медаль очікували. За його словами, Влад міг розраховувати на успіх і в сутичці за вихід до фіналу, проте не вистачило досвіду.  «Владислав – борець здібний, обдарований, і дай Бог йому здобути олімпійську медаль», - підсумував Віктор Гайдук. Як бачимо, рік для Владислава не минув дарма. Набравшись досить досвіду, він надолужив згаяне, прославивши тим самим й Україну і наше рідне місто Конотоп. Бажаємо Владиславу подальших перемог!

У ваговій категорії до 58 кг срібну медаль завоював ще один вихованець Конотопської школи боротьби, Дмитро Мірошник. У вирішальній сутичці Дмитро поступився Абдулу Самету Басару (Туреччина). Таким чином, у перший день змагань серед борців класичного стилю два юних конотопчанина принесли українській збірній золото та срібло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чемпіонат Європи #Конотоп #греко-римська боротьба #ДЮСШ Маміашвілі #Владислав Кузько #Дмитро Мірошник