![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:30, 23 липня 2016 р.
В Конотопі посадовці закликають підприємців рекламуватися державною мовою
Вивіски, білборди, сітілайти, банери, лайтбокси а також реклама на транспорті має бути українською мовою. До цього закликають місцевих підприємців посадовці, діючи за дорученням Конотопського міського голови.
В мережі опубліковано відео, в якому завідуюча сектором торгівлі управління економіки Наталія Журавель звертається до підприємців Конотопа із закликом застосовувати в рекламних матеріалах державну мову: "Шановні пдприємці! Поважайте себе в першу чергу, поважайте нашу Україну, поважайте нашу рідну мову! Зробіть цей крок, віднесіться з порозумінням, змініть російську мову на українську"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...