• Головна
  • В Конотопі учаснику АТО відмовили в безкоштовному проїзді
19:15, 21 липня 2016 р.

В Конотопі учаснику АТО відмовили в безкоштовному проїзді

В Конотопі на автобусній станції учаснику АТО не надали пільговий квиток, а в облдержадміністрації вважають, що це нормально, пише dancor.sumy.ua.

Розглядаючи скаргу військовослужбовця на засіданні колегії Сумської ОДА сьогодні, 21 липня, чиновники прийшли до висновку про необґрунтованість вимог, тому що даний учасник АТО не є жителем Сумської області та не може користуватися обласною програмою, яка забезпечує безкоштовний проїзд цієї категорії сумчан на автобусних маршрутах загального користування.

У той же час, голова ОДА Микола Клочко та його підлеглі ні словом не обмовилися про порушене право на безкоштовний проїзд, який гарантований учаснику АТО державою, незалежно від наявності або відсутності регіональних програм підтримки.

Під час розробки та прийняття Програми, запропонованої облдержадміністрацією, місцеві політики та учасники АТО критикували її за складний механізм повернення грошей за пільговий квиток. Попереджали також про загрозу «підміни» собою права на безкоштовний проїзд, прописаного в українському законодавстві для всіх учасників бойових дій, незалежно від місця проживання. Але оскільки держава в якості компенсації не виплатила перевізникам ні копійки, деякі з них помилково вважають, що можуть відмовляти учасникам АТО у т. зв. «нульовому квитку».

Судячи з логіки місцевих чиновників, тепер на території Сумської області це можна робити відносно «не своїх» бійців АТО, мотивуючи обласною Програмою. У той час, як за законом перевізник зобов’язаний надати пільговий проїзд, а в разі відсутності державної компенсації може подати до суду на державу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #Суми #учасник АТО #безкоштовний проїзд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...