• Головна
  • На "Сумському морі" зафіксовано мор риби
12:30, 22 липня 2016 р.

На "Сумському морі" зафіксовано мор риби

20 липня після надходження інформації про факти масової загибелі риби в Косовщинському водосховищі спеціалістами Держекоінспекції в Сумській області спільно з фахівцями Сумирибоохорони здійснено виїзд і проведено обстеження водойми.

В результаті візуального огляду на поверхні води з правого і лівого берегів біля дамби, а також вздовж усієї дамби біля краю води виявлено загиблу рибу (плотва, окунь, лящ) у великій кількості. При обстеженні акваторії та берегів інших територій водосховища, візуально на поверхні води біля берегів загиблої риби не виявлено.

З метою з'ясування обставин, які могли призвести до загибелі риби, спеціалісти Держекоінспекції в Сумській області відібрали зразки проб води для визначення гідрохімічних показників. Лабораторні дослідження проб води тривають.

Про цю ситуацію проінформовані Сумське обласне управління водних ресурсів, Сумська обласна державна адміністрація й ініціювано створення робочої групи по обстеженню території Косовщинського водосховища у складі представників Держекоінспекції, Сумського облводгоспу, Сумирибоохорони та Департаменту екології, а також охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Суми #море #риба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...