• Головна
  • Сумигаз: "більшість витоків пов'язана з недотриманням правил використання газу"
11:30, 22 липня 2016 р.

Сумигаз: "більшість витоків пов'язана з недотриманням правил використання газу"

У другому кварталі поточного року аварійно-диспетчерська служба (АДС) ПАТ «Сумигаз» виконала понад 4,5 тисяч заявок на ліквідацію витоків газу від споживачів Сумщини. Більшість витоків викликані недотриманням правил використання газу в побуті, самовільним встановленням газових приладів, а також несправними системами димових і вентиляційних каналів.

«Безпека споживачів газу - наша головна задача. Закликаємо споживачів природного газу неухильно дотримуватися правил безпеки і відповідально ставитися до себе і оточуючих. Статистика свідчить, що найбільша кількість викликів служби 104 пов'язана з порушеннями споживачами правил експлуатації газових приладів, самовільне втручання в їх роботу, зношеність та несправність газового обладнання», - зазначив технічний директор ПАТ «Сумигаз» Микола Мурчич.

У більшості випадків, запобігання виникнення аварійних ситуацій залежить від споживачів природного газу. Адже саме дотримання правил безпеки використання газу в побуті допоможе попередити трагічні випадки.

Напередодні опалювального періоду ПАТ «Сумигаз» закликає подбати про безпеку газоспоживання і звернутися до фахівців газового господарства, щоб усунути всі недоліки, привести до належного стану газові прилади і систему газопостачання у відповідності з Правилами безпеки систем газопостачання.

Довідка. При концентрації 5-15% природного газу в повітрі, утворюється суміш, що може вибухнути. Про те, як виявити витік газу можна ознайомитися за посиланням: https://104.ua/ru/safety/id/jak-vijaviti-vitik-gazu-9468.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сумигаз #витік газу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...