![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:30, 21 липня 2016 р.
15 мільйонів сплатили конотопські податківці цього року на підтримку армії
У червні поточного року платниками податків зареєстрованими в Конотопській ОДПІ сплачено до Державного бюджету 3,0 млн. грн військового збору, що перевищило встановлені ГУ ДФС у Сумській області завдання на 231,9 тис. гривень. Загалом з початку 2016 року, завдяки платникам податків, Конотопською ОДПІ до бюджету мобілізовано 15,8 млн. грн цього податку.
Нагадуємо, платниками збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи; фізичні особи - нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні та податкові агенти. Ставка збору становить 1,5 відсотків від об’єкта оподаткування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...