![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 20 липня 2016 р.
На Сумщині впровадили проект "Тонна добрих речей" для малозабезпечених
В місті Суми виготовляють контейнери для збору речей малозабезпеченим. Їх поставлять у центрі міста, аби небайдужі зносили туди одяг, взуття, книги та інші потрібні речі. Благодійний проект отримав назву «Тонна добрих речей».
Нині баки знаходяться в «Сервіс-Ресурсі». На виготовлення контейнерів це підприємство витратило 14 тис. грн. Їх зробили таким чином, що поцупити зібране містяни не зможуть. Розподілом речей займатимуться волонтери, - пише UA:Суми.
А як вважаєте ви, чи варто і в Конотопі впровадити подібний проект? Запрошуємо до обговорення!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...