![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:30, 15 липня 2016 р.
Конотопський центр надання безоплатної вторинної допомоги консультує жителів сіл по скайпу
Перший дистанційний пункт доступу до безоплатної вторинної правової допомоги розпочав роботу у Липоводолинській райраді. Тепер мешканці району можуть отримати безкоштовні консультації з правових питань за допомогою скайпу.
Це перший етап реалізації проекту з підключення всіх сільських рад району до системи онлайн-консультування та створення на їх базі постійних дистанційних пунктів доступу до системи безоплатної правової допомоги.
Планується щопонеділка з 8.00 до 11.00 та щоп’ятниці з 10.00 до 12.00 години виходити на зв’язок та консультувати з правових питань мешканців району.
Оскільки Липоводолинський район територіально найвіддаленіший від Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та має 56 населених пунктів, в яких мешкає 18893 мешканці, такий вид зв’язку допоможе людям отримувати юридичну допомогу без виїзду за сотню кілометрів до Конотопа.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...