• Головна
  • Конотопська міська рада на черговій сесії розгляне Програму регулювання чисельності безпритульних тварин
08:00, 16 липня 2016 р.

Конотопська міська рада на черговій сесії розгляне Програму регулювання чисельності безпритульних тварин

Петиція щодо регулювання численності тварин в місті Конотоп набрала необхідну кількість голосів усього за 4 дні після її опублікування. Нещодавно на сайті Єдиної системи місцевих петицій було опубліковано відповідь.

У документі зазначається: "Виконавчий комітет Конотопської міської ради розглянув Вашу електронну петицію щодо необхідності прийняття Програми регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Конотоп повідомляє: За результатами розгляду вважаємо дане питання актуальним для м. Конотопа та підтримуємо його.

Основною проблемою в даному питанні є відсутність відповідних пріоритетних напрямків у Програмі економічного і соціального розвитку міста. Кошти міського бюджету на фінансування цільових програм у 2016 році розподілені на початку року, тому питання фінансування програми може бути розглянуте, тільки при наявності перевиконання міського бюджету у ІІ півріччі 2016 року.

Враховуючи актуальність питання поводження з безпритульними тваринами, управлінням житлово-комунального господарства Конотопської міської ради будуть переглянуті пріоритети, включені до Програми економічного і соціального розвитку міста, а також розроблений проект Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Конотопі, який буде розглядатись на 14 сесії міської ради.

У разі незгоди із відповіддю запрошуємо Вас на особистий прийом до міського голови за адресою: м.Конотоп, пр.Миру,8, 1-й поверх, Громадська приймальня, каб.№116 (щоденно з 7.00 до 8.00 год., крім неділі та святкових днів). Тел. для довідок: 2-51-36".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #петиція #бродячі тварини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...