• Головна
  • В Конотопі впровадили "відкритий бюджет"
08:30, 15 липня 2016 р.

В Конотопі впровадили "відкритий бюджет"

Міський голова Артем Семеніхін підписав розпорядження №220-ОД «Про організацію роботи щодо оприлюднення інформації за допомогою порталу «Відкритий бюджет» в місті Конотоп», яким затверджено склад робочої групи та визначені основні завдання для впровадження порталу в місті.

Він базується на інфографіці та візуалізації казни міста, який доступний усім зацікавленим, у досить простій для розуміння формі.

Необхідно зазначити, що жодна копійка з бюджету міста не витрачена на розробку та впровадження порталу. 

Сам портал «Відкритий бюджет» покликаний створити умови для задоволення потреб громадян в інформації про використання коштів місцевих бюджетів. 

Портал містить комплекс програмного забезпечення для створення візуалізацій дохідної та видаткової частини місцевих бюджетів, ключових показників діяльності та бюджету адаптованого для пересічних громадян.

Відтепер кожен мешканець міста може подивитися, з мінімальною затратою сил та часу, з яких джерел формується бюджет і на що витрачаються кошти. Для цього необхідно зайти на офіційний сайт Конотопської міської ради і перейти за посиланням на сторінку міста на порталі «Відкритий бюджет».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #відкритий бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...