![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:30, 6 липня 2016 р.
Конотопчанин заподіяв рибгоспу шкоди більш ніж на півтори тисячі гривень
4 липня о 06-30 год. головний державний інспектор Сумирибоохорони затримав 43-річного мешканця Конотопа. Із дерев’яного човна на ставку в cелі В. Самбір Конотопського району він ловив рибу забороненим знаряддям лову – сіткою. Впіймав 5 линів і 3 щуки, загальною вагою 3 кг, заподіявши збитків рибному господарству України на суму 1 615,0 грн.
Відносно вищезазначеної особи був складений протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Знаряддя лову вилучене на склад Сумирибоохорони, повідомляє сайт відомства.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...