![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:10, 5 липня 2016 р.
Вперше за багато років в Конотопі розчищають озеро Кандибине
Конотопський голова Артем Семеніхін разом з депутатами міської ради та з головним інженером ЖЕКу "Південний" перевірили, як ведуться роботі з розчищення берегової території місця відпочинку городян "Кандибина".
Про це повідомляють у спільноті "Типовий мер Конотопа", де зазначають, що у ході перевірки робіт були розглянуті питання вивезення мулу та очерету, заміна та ремонт перевдягалень, встановлення нового укриття від сонця а також покос трави на території пляжу.
![Вперше за багато років в Конотопі розчищають озеро Кандибине, фото-1 Вперше за багато років в Конотопі розчищають озеро Кандибине, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нагадаємо, нещодавно ми писали, що в Конотопі облаштовують місце відпочинку "Кандибине".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...