![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
20:56, 1 липня 2016 р.
Артема Семеніхіна нагородили медаллю за оборону м. Щастя
Сьогодні, 1 червня 2016 року, майже після двох років служби у місці проведення антитерористичної операції повернулася на місце постійної дислокації на Харківщину 92 окрема механізована бригада Збройних Сил України. З цієї нагоди відбулося нагородження військовослужбовців, які відзначилися в боях за територіальну цілісність нашої держави. До нагороди був представлений і нинішній очільник міста Конотопа Артем Семеніхін.
92 окрема механізована бригада боронила цілісну незалежність України на Луганщині, зокрема брала участь у боях за місто Щастя. Артем Семеніхін служив командиром бригади в найгарячіші часи антитерористичної операції.
Нині з нагоди ротації орденами та медалями нагороджені військовослужбовці, що відзначилися в боях. За оборону міста Щастя було відзначено й командира механізованого взводу 92 бригади Артема Семеніхіна, який брав безпосередню участь у бойових діях. Під час промови командир побажав своїм військовим побратимам з 92 бригади підняти український прапор над Кремлем, подібно до того, як свого часу було піднято переможний стяг над Рейхстагом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...