• Головна
  • В Конотопі відкрилися безкоштовні консультпункти з охорони праці
07:00, 21 червня 2016 р.

В Конотопі відкрилися безкоштовні консультпункти з охорони праці

В Сумській області розпочали роботу сім інформаційно-консультаційних пунктів. Спеціалісти надають роз’яснення щодо законодавства України про працю та зайнятість населення, про охорону праці та промислову безпеку тощо. Одержати консультацію може кожен охочий громадянин України.

Інформаційно-консультаційні пункти Сумщини створені за ініціативою Управління Держпраці у Сумській області з метою попередження порушень законодавства та вирішення існуючих проблем у сфері охорони праці на підприємствах.

Звернувшись у такі пункти, як керівники суб’єктів господарювання, так і робітники підприємств можуть одержати методичну та консультаційну допомогу щодо створення належних безпечних умов праці, забезпечення мінімальних державних гарантій в оплаті праці робітникам (розмір заробітної плати, норми оплати праці за понадурочну роботу, у вихідний або святковий день, у нічний час тощо). Фахівці нададуть консультацію щодо порядку проведення розслідувань нещасних випадків на виробництві, дозвільної системи та ринкового нагляду, щодо питань гігієни праці тощо.

Консультаційний пункт в Конотопі розміщений за адресою: Конотопська міська рада, пр. Миру, 6, каб. №19, телефон для довідок (05447) 2-35-56.

Управління Держпраці у Сумській області нагадує, що інформаційно-консультаційну допомогу також можна одержати у відділеннях Управління в Конотопі за адресою: пр. Миру, 40, кім. 8, 9, телефон для довідок (05447) 2-30-84.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #охорона праці #консультація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...