• Головна
  • В Конотопі триває чемпіонат міста з футболу
10:00, 17 червня 2016 р.

В Конотопі триває чемпіонат міста з футболу

14 червня 2016 року пройшла чергова гра чемпіонату міста з футболу у якій змагалися футбольна команда «ДЮСШ» та футбольна команда «Крістал».

Футболісти з команди «Крістал» з самого початку матчу перейшли у наступ та забили один гол у ворота суперника, «ДЮСШ» відповіла миттєво та зрівняла рахунок. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1.

У першій половині другого тайму футболісти з команди «Крістал» забивають ще три м’ячі у ворота суперника і такий рахунок тримався майже до кінця гри. Однак на останніх хвилинах другого тайму футболісти «ДЮСШ» забили два м’ячі у ворота суперника однак пропускають один м’яч на останніх хвилині у свої. Отже результат матчу «ДЮСШ» - ФК «Крістал» 3:5.

Попереду ще багато матчів Чемпіонату міста з футболу, тож запрошуємо уболівальників щопонеділка та щосереди на стадіон «Юність» о 18.00 годині насолодитися гарною грою та по вболівати за улюблену команду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію