• Головна
  • Конотопу на ремонт каналізаційних систем не вистачає 5 мільйонів гривень
08:57, 2 червня 2016 р.

Конотопу на ремонт каналізаційних систем не вистачає 5 мільйонів гривень

У Конотопі по вулиці Клубній на ділянці, де розташована школа №12 та багатоквартирні будинки № 83 та № 85 відсутня каналізаційна мережа. Відведення стоків тут здійснюється  за допомогою вигрібних ям, які розташовані на прибудинкових територіях.

З одного боку це призводить до значних фінансових витрат зі сторони мешканців житлових будинків та бюджету школи. З іншого - згідно санітарних норм утримання на території школи вигрібних ям суворо заборонено.

Управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради замовило проект «Реконструкція каналізаційних мереж по вул.Клубній в м. Конотоп», загальна кошторисна вартість робіт якого становить 5 мільйонів гривень. У зв’язку з обмеженим фінансуванням у найближчій перспективі реалізувати вищезазначений проект за кошти міського бюджету немає можливості. Але і ситуація потребує негайного вирішення, адже придатність вигрібних ям знаходиться на межі вичерпання експлуатаційних можливостей.

У зв'язку з цим виконавчий комітет Конотопської міської ради звернувся до Сумської обласної ради з проханням посприяти у виділенні 5 мільйонів гривень з обласного бюджету.   

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #каналізація #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...