В Конотопі відновлять пільговий проїзд, але з частковою компенсацією

Рішенням Конотопської міської ради від 26.05.2016 (7 скликання 12 сесія) затверджено Порядок компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в міському автотранспорті загального користування.

Починаючи з 1 червня, всі маршрути міського автотранспорту (крім комунального автобусного маршруту №10) будуть здійснювати пільгові перевезення на умовах часткової компенсації.

По факту це означає, що пільговик буде сплачувати вартість пільгового проїзного квитка - 1,50 грн., при цьому перевезення буде здійснюватися на визначених пільгових місцях в автобусах (на 2-х місцях). Різницю між затвердженим тарифом на автотранспорті та вартістю пільгового проїзного квитка автоперевізник отримає у вигляді компенсації за рахунок коштів міського бюджету. Розмір компенсаційної виплати за пільгове автоперевезення одного пільговика становить 1,50 грн.

Також з 1 червня за рахунок коштів міського бюджету всі маршрути електротранспорту (трамваї) здійснюють пільгові перевезення на умовах повної компенсації та комунальний автобусний маршрут №10 здійснює пільгові перевезення на умовах часткової компенсації, на визначених пільгових місцях в автобусах (на 2-х місцях), без оплати пільговика.

Конотоп проїзд пільги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі