• Головна
  • 29 мешканців Сумщинни засуджено за ухилення від призову та мобілізації
13:20, 26 травня 2016 р.

29 мешканців Сумщинни засуджено за ухилення від призову та мобілізації

Прокуратура Сумської області підтримала державне обвинувачення за фактами ухилення від призову на строкову військову службу та за мобілізацією.

Слідчими підрозділами територіальних органів поліції в області розпочато слідство у 12 кримінальних провадженнях щодо ухилення від призову на строкову військову службу (ст. 335 КК України) та у 125 кримінальних провадженнях щодо ухилення від призову за мобілізацією (ст. 336 КК України).

Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Олег Ткаленко, з числа зареєстрованих проваджень наведеної категорії за наслідками судового розгляду засуджено 29 осіб. У переважній більшості судами призначено покарання у виді позбавлення волі зі звільненням осіб від його відбування з випробуванням. Також мав місце випадок звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв’язку зі зміною обстановки – фактичною добровільною мобілізацією обвинуваченого.

Водночас, за ініціативи прокуратури області проведено міжвідомчу нараду керівників правоохоронних органів та військового комісаріату Сумської області, на якій обговорено стан протидії ухиленню військовозобов’язаних осіб від призову на строкову військову службу та за мобілізацією, додержання вимог кримінального процесуального законодавства при провадженні досудового розслідування кримінальних правопорушень даної категорії, у тому числі ефективності вжитих заходів до їх профілактики на території області.

За наслідками наради визначено ряд заходів, спрямованих на попередження цих злочинів. Зокрема, наказом прокурора області створено міжвідомчу робочу групу з розкриття і розслідування кримінальних правопорушень за вказаними фактами, а також розшуку осіб, які їх вчинили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сумщина #уклонение от призыва
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...