10:00, 26 травня 2016 р.
Чи будуть поновлювати атракціони в центральному парку Конотопа
Батьки конотопських дітлахів стурбовані станом атракціонів в центральному парку. У соцмережах обговорюють небезпеку, яку несуть в собі каруселі не в залежності від того, працюють вони, чи ні.
Пише користувачка Фейсбук Юлія Савченко: "…атракціони у центральному парку м.Конотоп є не новими і не експлуатуються в зв’язку з відпрацюванням терміну експлуатації. Насторожує те, що діти, які приходять гуляти до парку без батьків, або просто йдуть крізь парк додому, або підлітки, які проводять вільний час у парку – розхитують та розкручують атракціони, сідають в колиску атракціону «Сонечко» і піднімаються на висоту близько 6 метрів. Не треба бути фахівцем щоб зрозуміти наскільки це небезпечно.
Ідемо далі, так звані надувні атракціони, які зараз не належать до об’єктів підвищеної небезпеки і вимоги до них не прописані нормативно-правовими актами з охорони праці. Подовжувачі для підключення електромережі лежать під відкритим небом, на вологій землі, майже в калюжі (може хто не вчив у школі фізику – вода є провідником електроенергії, а вплив струму на організм людини взагалі окрема тема). А самі надувані атракціони не закріплені кріпленням – мабуть надія на відсутність сильного вітру (у 2008 році в м.Харков після пориву вітру надувний атракціон піднявся доверху, потім перевернувся – постраждало 2 дітей 12 років, попадали на асфальт, батут приземлився на людей, внаслідок чого постраждало ще дві жінки і п’ятимісячна дитина) А ви знали, що атракціони можуть стати причиною серйозних травм?"
13227455_239089319802497_5404094256051840433_o.jpg.pagespeed.ce.dZmPMRivzY
атракционы
В міськраді приблизно місяць тому обіцяли поновити роботу атракціонів. Ми зателефонували до мерії, аби поцікавитись, чи робиться щось у цьому напрямку.
Як нам повідомили представники владних структур, зараз розробляється землевпорядна документація. Труднощі полягають в тому, що ділянки в центрі парку належать різним людям, фізичним особам та підприємцям. Нині йде процес погодження з власниками ділянок, саме це і затримує подальші роботи. Не уклавши землевпорядну документацію, не можна спланувати, де які мережі закладати, де створити зону відпочинку, де атракціони, тощо. Коли буде створено план проекту землеустрою, можна буде робити комплексний проект реконструкції міського парку, вже на виході експертиза проекту по реконструкції стадіону "Юність", яку сподіваються отримати найближчими днями.
Що ж стосується ігрової зони, старі атракціони найближчим часом будуть демонтовані. Паралельно з цим нині йде пошук підприємців, які можуть поставити на літо власні тимчасові атракціони. На жаль, поки знайшли лише одного бажаючого, але й він не в змозі осилити потрібний об'єм.
Користуючись нагодою, мерія просить місцеві ЗМІ повідомити громадян: якщо вам відомі особи, які можуть та бажають взяти в оренду земельну ділянку для встановлення атракціонів на літо, звертайтеся до міської ради. Мерія обіцяє спрощену процедуру оформлення документів для того, аби пришвидшити запуск атракціонів для малечі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ЕКО МАРКЕТ збирає кошти для будівництва дитячої сенсорної кімнати на Київщині: як доєднатися
Новини компаній
09:00
Вчора
13:12
1 листопада
09:13
1 листопада
17:21
30 жовтня
live comments feed...