![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:12, 24 травня 2016 р.
Юні аіамоделісти області змагалися в Конотопі за першість
Змагання проводилися на базі Конотопського ЦДЮТ. Право бути першими в класі вільнолітаючих моделей виборювали вихованці позашкільних закладів Конотопа, Сум, Ромнів, Глухова та Кролевця.
У командній першості перемогу здобула команда Сумського обласного центру позашкільної освіти і роботи з талановитою молоддю. На додаток повідомимо, що в червні очікується Всеукраїнський турнір учнівської молоді, який також пройде в Конотопі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...