![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:44, 20 травня 2016 р.
На Конотопщині два самогубства
14 травня в одному з сіл Конотопського району в посадці повісився 31-річний місцевий житель, який зловживав спиртним і раніше неодноразово висловлює наміри покінчити життя самогубством.
13 травня у Конотопі повісився 49-річний чоловік. У Тростянецькому районі за місцем проживання – 78-річний.
За даними поліції, станом на 15 травня на території Сумської області добровільно рахунки з життям звели 112 осіб (в минулому році на цю ж дату – 105), пише Панорама.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...