• Головна
  • «Сузір’я дитячих талантів» 2016 в Конотопі
08:30, 13 травня 2016 р.

«Сузір’я дитячих талантів» 2016 в Конотопі

10 травня 2016 року в залі Конотопської міської ради нагороджували учнів-переможців ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, Всеукраїнських та Міжнародних турнірів, конкурсів, спортивних змагань. Подія відбулася у рамках свята «Сузір’я дитячих талантів».

Учнів, які  досягли успіхів, нагородили премією міського голови а також премією начальника відділу освіти. Переможцям ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів, конкурсів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України вручили грошові винагороди.

Нагороди проводилися у номінаціях «Інтелектуальна надія», «Гармонійна особистість», «Надія спорту», «Випускник-інтелектуал»,  «Яскрава неординарна особистість», «Майбутнє сьогодення». Найкращі отримали почесні нагрудні золоті та срібні знаки «Ерудит». 

Вчителі, та батьки, що виховують обдарованих дітей також не залишилися поза увагою. Вони випускників отримали подяки від відділу освіти та міського голови.

Талантів вітали юні обдарування ЦДЮТ та школи мистецтв.
Бажаємо учням-ерудитам подальших успіхів, та багато життєвих перемог!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #ериудити #дитячі таланти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...