08:00, 12 травня 2016 р.
Конотопським музичним школам виділили 60 тисяч для оновлення бази музичних інструментам
У квітні поточного року міський голова Артем Семеніхін та депутатський корпус прийняли рішення про відділення коштів з місцевого бюджету на оновлення бази музичних інструментів для Конотопських дитячих музичних шкіл в сумі 60 тис.грн.
Навчання музиці – це особливий процес, адже пошук і відкриття дитячих талантів - справа не легка і копітка. Дитячі музичні школи як заклади позашкільної освіти покликані давати дітям початкову загальну музичну освіту, сприяти всебічному розвитку здібностей та уподобань підростаючого покоління до різних видів мистецтв, а також готувати найбільш обдарованих учнів до вступу до вищих мистецьких навчальних закладів – училищ мистецтв і культури, консерваторій, музичних академій тощо.
Саме з випускників мистецьких навчальних закладів формується в майбутньому музична еліта України. Конотопські дитячі музичні школи №1 та №2 – одні з найкращих в області, у 2009 році пройшли державну атестацію «з відзнакою», тут працюють 62 викладача, 17 з них мають «вищу» категорію кваліфікації, навчаються 568 учнів, які щорічно беруть участь у 40 обласних, всеукраїнських та міжнародних творчих змаганнях та виборюють в них понад 130 призових місць.
На базі начальних закладів за власною успішною практикою проводяться 4 конкурси – один відкритий всеукраїнський юних виконавців «Шлях до зірок» та три обласних, всі три – єдині в області: виконавців на народних «Конотопська розсипуха», духових та ударних інструментах «Дзвінкоголосі сурми» та конкурс серед викладачів «Віват, маестро!».
Отже, і в досить складні економічні часи кошти виділені і планується, що конотопські діти скоро заграють на нових музичних інструментах: професійній бандурі, сопілках, цифровому фортепіано, скрипках, кларнетах, гітарах.
Хочеться зазначити, що особлива увага в наших школах приділяється навчанню та грі на народних інструментах, адже бандура, сопілка – це національні інструменти українського народу, які виховують у дітей любов до батьківщини, патріотизм, сприяють збереженню та примноженню нашої культурної спадщини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від музейних колекцій до архітектурних памʼяток: як ЄС допомагає рятувати культурну спадщину України
Партнерський матеріал
09:00
7 листопада
13:18
6 листопада
18:24
4 листопада
live comments feed...