![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:35, 11 травня 2016 р.
В Конотопі за комунальні послуги своєчасно сплачує менше половини населення
За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області, упродовж січня-березня 2016р. населенням області сплачено за житло та комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 327 млн.грн., або 32% до суми нарахованих платежів.
Найвищий рівень сплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у містах Суми (68%), Шостка (58%), Конотоп (43%), найнижчий – у Глухівському та Лебединському районах (по 6% відповідно).
Середні нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особового рахунку у березні 2016р. порівняно із відповідним періодом 2015р. збільшилися у 2 рази і з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год) становили 973 грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...