![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 10 травня 2016 р.
Як відзначили в Конотопі 71-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі
9 травня у Конотопі відзначили 71-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі. На знак вшанування пам’яті героїв відбулось покладання квітів до місць поховання, пам’ятників та меморіальних дощок за участі членів виконкому, депутатів міської ради і трудових колективів.
Традиційно громадськість зібралася на Меморіалі Слави, щоб згадати важливу подію в історичному розвитку України та вшанувати загиблих у Другій світовій війні.
Також з цієї нагоди у малій залі засідань Конотопської міської ради відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Уроки другої світової війни – наслідки та висновки». Кожен присутній зміг висловити свою точку зору на події у Другій світовій війні та провести паралелі з війною, яка продовжується в ці дні на Сході України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...