• Головна
  • Дебют конотопської футболістки, яку запросили у збірну України, почався з перемоги на турнірі УЄФА
08:00, 6 травня 2016 р.

Капітан конотопської команди «Вікторія» Анастасія Мажара у складі збірної України WU-16 стала переможницею Турніру розвитку УЄФА, що проходив 23-27 квітня у столиці Македонії м.Скоп’є, пише ТопКонотоп.

Учасницями цього престижного турніру крім нашої команди та господарок змагань були також збірні Казахстану та Люксембургу.

Остання команда й стала першою суперницею наших дівчат. Гра закінчилась перемогою підопічних Сергія Сапронова з хокейним рахунком 4:3. У дебютній зустрічі Анастасія вийшла на поле на 78-й хвилині, замінивши Вікторію Гірин.

Другий поєдинок видався ще більш напруженим і практично таким же результативним.   Українки зіграли внічию із однолітками з Казахстану з рахунком 3:3, а фортуна в серії післяматчевих пенальті посміхнулася саме «синьо-жовтим». Анастасія Мажара вперше на турнірі вийшла у стартовому складі нашої команди.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що конотопську футболістку запросили до збірної України.

«На десерт» українкам дістались господарки турніру — команда Македонії. Вже на 10-й хвилині українки вели з рахунком 2:0. Незважаючи на величезне бажання обох команд змінити ситуацію, рахунок залишився незмінним до фінального свистка. Конотопчанка і цього разу вийшла в стартовому складі, проте вже на 11-й хвилині поступилась місцем подрузі по команді Марії Коліщук.

Збірна України, набравши 8 очок, стала переможницею турніру. Друге місце за Македонією, третю сходинку «окупували» дівчата з Казахстану, а Люксембург залишився четвертим.

Залишається додати, що радість перемоги з Анастасією поділяє тренер «Вікторії» Олена Куліш. Разом зі своїми подругами по команді наша землячка півтора місяці тому стала чемпіонкою України у своїй віковій категорії. І ось тепер — новий успіх, проте вже на більш високому рівні.

Бажаємо спортсменці натхнення та нових перемог!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію