• Головна
  • Завдяки своєчасному втручанню Конотопської прокуратури учасники АТО отримають земельні ділянки
11:00, 29 квітня 2016 р.

Завдяки своєчасному втручанню Конотопської прокуратури учасники АТО отримають земельні ділянки

До Конотопської місцевої прокуратури звернулось Головне управління Держгеокадастру в Сумській області із заявою про те, що ліквідатор ТОВ «Агропромислова компанія «Конотоп» не вжив заходів для того, щоб повернути землі сільськогосподарського призначення в державну власність.

Конотопською місцевою прокуратурою було розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми (ст. 364-1 КК України).

Встановлено, що між ТОВ «Агропромислова компанія «Конотоп» та Конотопською районною державною адміністрацією укладено договори оренди земельних ділянок, розташованих на території Гружчанської, Дептівської та Землянської сільських рад Конотопського району площею 1044,44 га строком на 10 років. Однак 12 травня 2015 року постановою Господарського суду Сумської області вказане товариство визнано банкрутом і розпочато ліквідаційну процедуру.

Своєчасне реагування Конотопської місцевої прокуратури дозволило вирішити ситуацію, і на даний час між Головним управлінням Держгеокадастру в Сумській області та ліквідатором ТОВ «Агропромислова компанія «Конотоп» підписано акти приймання передачі вказаних земельних ділянок.

Як повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида, у подальшому зазначені земельні ділянки планується передати у власність учасників Антитерористичної операції, які вже подали заяви на їх отримання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #учасники АТО #земельні ділянки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...