На Сумщині відбудеться Міжнародний інвестиційний Форум

Український Національний комітет Міжнародної торгової палати та регіональне представництво в Сумській області запрошує до участі у Міжнародному інвестиційному Форумі «СУМЩИНА INVEST - 2016. УКРАЇНА - ПОЛЬЩА: ІНВЕСТИЦІЇ. РОЗВИТОК. ПАРТНЕРСТВО».

Форум відбудеться 05-06 травня на базі Сумського національного аграрного університету (м. Суми, вул., Герасима Кондратьєва,160). 

Відкриття Форуму - 5 травня о 10:00.

Мета форуму - поглиблення діалогу та комунікацій між Україною і Польщею, а також окремими регіонами країн, розвиток та активізація транскордонної співпраці, налагодження співробітництва у бізнес-середовищі, встановлення корисних контактів між українськими та польськими підприємцями, пошук нових партнерів для реалізації спільних проектів у сільському господарстві, переробній галузі, у сфері IT-технологій, тощо. 
У роботі Форуму передбачається участь представників Міністерства закордонних справ України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, народних депутатів України, керівників провідних компаній Сумської області, керівників вищих навчальних закладів, представники ICC Ukraine та очільників регіональних відділень Міжнародної Торгової Палати; з польської сторони - керівників адміністрації Люблінського Воєводства та міста Люблін, Посольства Республіки Польща в Україні та Генерального Консульства Республіки Польща в місті Харків, керівників провідних компанії країни. 

Запрошуємо Вас стати партнером Форуму та у рамках виставки презентувати продукцію підприємства. 

Просимо бути готовим до виступу і обговорення, а також заздалегідь надати презентаційні матеріали, які будуть поширені серед учасників заходу.

КУ СОР "Сумський обласний фонд підтримки підприємництва"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі