Чим закінчилася суперечка між Конотопським мером та протестувальниками з базару

Боротьба з незаконною підприємницькою діяльністю навколо колгоспного ринку триває більше десятиліття, говорить сайт міської ради. Вчора ж в цій історії сталася кульмінація: після розгону стихійної торгівлі підприємці організували акцію протесту.

Заради улагодження конфлікту з протестувальниками зустрівся міський голова Артем Семеніхін. Щоб вести діалог конструктивно, при цьому не створюючи на дорогах пробки, мер запросив мітингувальників до міськвиконкому.

На зустріч з підприємцями прийшли начальники та співробітники пожежної частини, поліції, державтоінспекції, податкової служби, прокуратури, відділу МНС, СБУ. Окрім того в діалозі взяли участь директор ринку, начальник відділу земельних ресурсів, відділу містобудування та архітектури  Конотопської міської ради, КП Муніципалітет.

Представники вищезгаданих відомств доносли до протестуючих відомий факт: здійснення торгівлі на тротуарі біля ПОС "Конотопський ринок" неможливе згідно всіх прописаних норм і заборонене законом. Не зважаючи на бурхливі суперечки, порозуміння все ж таки було досягнено. З огляду на те, що наближаються свята, підприємцям тимчасово дозволено торгувати на місцях, які вони зараз займають. Проте ця умова діє лише до 9 травня. Після цього підприємці мають перейти на новостворені комунальні ряди, які обіцяють розташувати за Олександрівським ринком.

"Я завжди  налаштований на конструктив, відкритий до діалогу, готовий піти на будь-які умови задля спільного вирішення питання і наведення ладу у місті, але виключно у законному руслі," - заявив Артем Семеніхін.

Ситуація з припиненням незаконної торгівлі перебуватиме на постійному контролі поліції, міського голови а також директора КП Муніципалітет Тетяни Міщенко. Саме завдяки її зусиллям у Конотопі вже подолали стихійну торгівлю на Невському ринку. В той же час джерело повідомляє, що з 10 травня  в цій історії має бути поставлена остаточна крапка.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі