• Головна
  • Відбулися зміни в реєстрації громадських формувань
06:28, 27 квітня 2016 р.

Відбулися зміни в реєстрації громадських формувань

Територіальні органи Міністерства юстиції України ліквідовані, відтепер громадські формування реєструються в Головному територіальному управлінні юстиції.

У зв’язку з ліквідацією територіальних органів Міністерства юстиції України як юридичних осіб публічного права в частині визначення суб’єкта державної реєстрації громадських об’єднань, їх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об’єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих організацій роботодавців та їх об’єднань, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання, виконання покладених на районні, районні у містах, міські, міськрайонні, міжрайонні управління юстиції повноважень з реєстрації громадських формувань, а також щодо реалізації державної політики у сфері державної реєстрації статутів територіальних громад сіл, селищ, міст покладено на ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

З усіх питань щодо реєстрації відтепер можна звертатися до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та легалізації громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 41. тел. (0542) 66 19 40.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КОнотоп #громадська організація #реєстрація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...