• Головна
  • У провідника потягу «Москва – Кишинів» митники Сумщини вилучили анаболіки
10:36, 25 квітня 2016 р.

У провідника потягу «Москва – Кишинів» митники Сумщини вилучили анаболіки

При здійсненні митного контролю потягу № 341 сполученням «Москва – Кишинів» у пункті контролю станції «Хутір – Михайлівський» митного поста «Залізничний» Сумської митниці ДФС було виявлено 111 пігулок лікарських засобів, що обмежені до переміщення.

Громадянин Молдови, який виконував обов’язки провідника потягу, задекларував усно та письмово, що переміщує велосипед та одне місце багажу з особистими речами. Але в особистих речах виявлено пігулки «Метандієнон».

Препарат «Метандієнон» (жарг. «Метан») відноситься до ряду анаболічних стероїдів, який отримав широку популярність як допінг та застосовується у спортивній медицині для збільшення м’язової системи.

Даний препарат, згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17.08.2007 року за № 490 «Про затвердження Переліків отруйних та сильнодіючих лікарських засобів» підлягає обов’язковому письмовому декларуванню (пункт 3.3 Митної декларації).

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення», та розпочате кримінальне провадження за статтею 321 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збуту отруйних і сильнодіючих речовин». Пігулки вилучено, на порушника чекає штраф у розмірі 100% вартості виявлених товарів.

Сумська митниця ДФС наголошує, такі лікарські засоби як «Андипал», «Фіназепам», «Грандоксин», «Кленозепама», «Фенобарбітал», що часто перевозять громадяни, обмежені до переміщення та підлягають обов’язковому декларуванню. Навіть, якщо ви перевозите декілька пігулок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...