![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:49, 22 квітня 2016 р.
На Конотопщині знову знаходять боєприпаси часів другої світової(ВІДЕО)
На Конотопщині піротехніки Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкодили крупнокаліберний артснаряд часів Другої світової війни.
Боєприпас знаходився лише в 300 метрах від житлових будинків села Грузьке. На небезпечну знахідку натрапили шукачі металобрухту.
Рятувальники наголошують, навесні кількість знахідок вибухонебезпечних предметів часів війни значно зростає. Це пов’язано, перш за все, з початком земельних та активізацією будівельних робіт. Тому натрапивши на предмет, схожий на боєприпас, в жодному разі не торкайтеся його, а тим більше, не намагайтеся вилучити та перенести. Припиніть будь-які роботи у даному районі, по можливості, огородіть місце знахідки підручними засобами. Про виявлення боєприпасу негайно повідомте Службу порятунку за номером «101» та правоохоронні органи за номером «102». Пам’ятайте, що роботи з вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів можуть проводити лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...