• Головна
  • Конотопський краєзнавчий музей отримав у дар картини відомих уродженців Конотопа
07:30, 21 квітня 2016 р.

Конотопський краєзнавчий музей отримав у дар картини відомих уродженців Конотопа

У великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею імені О.М.Лазаревського о 12.00 20.04.2016 відбулося урочисте зібрання з нагоди передачі громадською організацію «Сумське земляцтво у місті Києві» у дар Конотопському міському краєзнавчому музею імені О.М.Лазаревського мистецьких творів художників, уродженців нашого міста: Олега Набоки, Володимира Масика та Олександра Масика.

Гості з Києва (Валентина Єфремова – мистецтвознавець; Віктор Солдатенко – рофесор, доктор економічних наук; Людмила Клюй – народна айстриня, лялькарка, живописець; Микола Нечвоглод – Заслужений художник України та Григорій Василенко – Почесний громадянин міста, голова Конотопської міської ради трьох скликань) передали у дар нашому місту:

- десять графічних творів Олега Набоки, продовжувача найкращих традицій української графіки, у яких художник представляє героїв через образи-символи, черпаючи натхнення з багатовікової історії людства;

- чотири етюди українських краєвидів автора Олександра Масика, які художник створив у олійній техніці, де відображена і мистецьки знайдена краса у буденних ситуаціях українського буття, мальовничих околицях краю;

- три твори Заслуженого художника України Володимира Масика, натюрморт з чарівними гвоздиками, що є присвятою героям минулої Другої світової війни. Широта живописної майстерності художника виражені у двох пастельних краєвидах. Відомий художник працював у жанрах – батального, пейзажного і жанрового живопису, відомий як талановитий графік, віртуоз різця. 

У подарунок від Сумського земляцтва музей як запоруку подальшої плідної співпраці музей отримав дві мистецькі роботи відомого далеко за межами України художника Миколи Нечвоглода.

Мистецька скарбниця міста Конотопа сьогодні поповнилася вишуканими мистецькими творами наших земляків.

Привітали гостей з Києва на гостинній конотопській землі секретар міської ради Олена Багрянцева, начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко та директор міського краєзнавчого музею ім..О.М.Лазаревського Артур Мокроусов. На згадку про Конотоп гості отримали книгу на краєзнавчу тематику «Конотоп на перехресті шляхів» та книги Ніни Вельгоцької «Шляхами Малевича. Зупинка Конотоп».

Чудовим музичним подарунком для всіх присутніх стали музичні композиції у виконанні Світлани Мішакової та Максима Муштаєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #музей #картины #Масик
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...