• Головна
  • Сумщина - серед лідерів в аграрному секторі
07:00, 21 квітня 2016 р.

Сумщина - серед лідерів в аграрному секторі

"Сумщина займає лідируючі позиції в аграрному секторі", - такими словами голова облдержадміністрації Микола Клочко відкрив національну аграрну конференцію, яка проходить цими днями на Сумщині.

«Сьогодні непересічна подія для Сумської області – у славній козацькій столиці відкривається аграрна конференція, – зазначив Микола Клочко. – Я вважаю, що це не лише піднесення авторитету міста Глухова, а й області в цілому. Сумщина займає перші місця за багатьма позиціями в аграрному секторі. Ми зібрали більше мільйона тон озимих культур, є третіми в Україні по виробництву кукурудзи, сьомими за чисельністю поголів’я великої рогатої худоби. Наше спільне завдання – обласної адміністрації, місцевої влади, народних депутатів – докласти всіх зусиль для того, аби в нас розвивалися сільські території, створювалися нові робочі місця, приходив великий бізнес у село та мав підтримку малий і середній. Адже основне наше багатство – це люди. І ця конференція має на меті не лише обмін досвідом, але й пошук нових шляхів розвитку агропромислового комплексу».

Учасниками конференції стали науковці, економісти, політики та аграрії з усієї України. Крім того, до Глухова завітали й іноземні гості. 

Так, заступник голови місії США в Україні Джордж КЕНТ говорив про американську підтримку українського агробізнесу. 

«США є і залишиться партнером України в розвитку агросектору, – зазначив він. – Ми розуміємо, що основна ваша проблема – це брак капіталу. Тому надаємо вам фінансову підтримку для створення інноваційних фінансових установ із особливим наголосом на кредитні спілки. Сподіваюся, що кошти, які ми вкладаємо в розвиток малих і середніх сільськогосподарських підприємств, допоможуть і Сумській області розкрити увесь свій потенціал у цій галузі».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...