![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
11:00, 6 квітня 2016 р.
Непершоквітневі жарти: в Конотопі знову самогубець
З початку року сумна статистика суїцидів постійно поповнюється, повідомляє Панорама.
Так, 1 квітня "пожартував" 44-річний конотопчанин, повісившись на дереві. 2 квітня в Буринському районі вдома повісився 86-річний чоловік, який скаржився на стан здоров'я, у Ямпільському – 27-річний, при житті зловживав спиртним.
За даними поліції, станом на 4 квітня на території Сумської області добровільно рахунки з життям звели 67 осіб (у минулому році на цю ж дату – 69).Панорама
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...