• Головна
  • Фотофакт: Смітник у центрі Конотопа
08:00, 5 квітня 2016 р.

Фотофакт: Смітник у центрі Конотопа

Шлях від друкарні до продуктового ринку, мабуть, один з найбільш жвавих пішохідних зон
міста. Щоранку сотні людей – старих, молодих і зовсім маленьких – проходять повз
запаскуджені схили.

Серед цих людей і працівники міського центру зайнятості, й медперсонал дитячої поліклініки, і чиновники районної адміністрації. До речі, останнім "пощастило" більш за всіх: вони можуть "милуватися" смітником протягом усього робочого дня з вікон своїх кабінетів.

Фотофакт: Смітник у центрі Конотопа, фото-1

Городяни, що проживають по вілиці Ярмарковій, скаржаться: "Ми звертались у міськвиконком з проханням прибрати територію (яка, до речі, є власністю Конотопської міської ради), але нам відмовили, мотивувавши це тим, що двірник, мовляв, на цій ділянці не передбачений. Та порадили... не смітити! Але ж у місцевих жителів у всіх укладені договори на вивезення сміття. Який нам сенс псувати пейзаж, який спостерігаємо щодня?"

"А чагарі які! - нарікає жінка, яка щодня ходить цією дорогою. - Ввечері йти страшно, ще хтось з-за дерева - та по голові!"

Фотофакт: Смітник у центрі Конотопа, фото-2

Звичайно, культура в нашого населення знаходиться на досить низькому рівні. Проте ж і уздовж вказаного узвозу немає бодай жодної урни! IMG_2231

Фотофакт: Смітник у центрі Конотопа, фото-3

Всеж мешканці сусідніх будинків власними силами прибрали більшу половину засміченої території (нагадаємо, вона не є приватною, а належить місту), вирубали чагарники та склали сміття купами. Чого тільки не було в цих заростях, від засобів жіночої гігієни до скривавлених шприців. Комунальники обіцяють прислати машину, щоб вивезти зібране сміття та вирубаний хмиз, а поки зібране сміття розноситься вітром...

Фотофакт: Смітник у центрі Конотопа, фото-4

Втім, одноразове вивезення відходів не вирішить проблему остаточно. За місяць-два все розпочнеться спочатку.

Проблема двояка. З одного боку віповідальні люди, яким байдуже, хто за ними прибиратиме. Вони ж просто позначають місце, де вони випили пиво - покинутою пляшкою; вулицю, де покурили - викинутою цигаркою; куток, де з'їли цукерку - зібганою обгорткою. Переробити таких "квартирантів" - бо господарями власного міста їх годі назвати - може хіба що система штрафів, та, звичайно, наявність контролюючих органів.  

Місцеві вважають: встановити урни та призначити людей, які б прибирали територію хоча б раз на місяць, необхідно. 

Ми сподіваємося на позитивну реакцію місцевої влади щодо цього питання, адже мер Конотопа неодноразово наголошував, що першочергово приділятиме увагу звертанням громадян міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #мусор #стихийные свалки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...