• Головна
  • Керівнику Конотопського ДНЗ накладено догану за побори
06:32, 4 квітня 2016 р.

Керівнику Конотопського ДНЗ накладено догану за побори

31 березня під час 9-ї сеісї міської ради прийнято та підписано розпорядження міського голови про заборону збору коштів з батьків вихованців дитячих садочків на їх ремонт та утримання. На фінансування ДНЗ з міського бюджету виділено близько мільйона гривень.

Наразі з текстом розпорядження ознайомлені всі завідувачі дошкільних закладів. Втім, як повідомляє сайт міської ради, деякі керівники дозволили собі не відмовлятися від чергової "допомоги", так званих " благодійних батьківських внесків", мотивуючи це тим, що бюджетні кошти ще не надійшли, а забезпечувати потреби садочків необхідно уже сьогодні.

Задля роз'яснення ситуації та розвіювання якихось сумнівів міський голова негайно запросив до себе в кабінет представників засобів масової інформації, начальника відділу освіти Ольгу Беспалу та завідуючу одного з дошкільних закладів міста.

Артем Семеніхін в черговий раз наголосив, що відтепер жодної копійки на потреби дитячих садочків збирати не можна. Керівника, яка дозволила собі поставити під сумнів серйозність, надійність та правомірність дій та намірів міського голови, покарано доганою. Всіх інших, у разі повторення ситуації, чекає негайне звільнення.

Разом з тим, Артем Семеніхін звернувся до громади з проханням запастися терпінням та віднестися з порозумінням до того, що потрібен певний проміжок часу, поки будуть втілені у життя принципово нові методи роботи та господарювання дошкільних закладів. Адже відтепер усі закупівлі будуть здійснюватися через відкриту електронну систему "Прозоро", а це означає, що жодна копійка не буде витрачена не за призначенням та унеможливлює розкрадання бюджетних коштів.

На доповнення очільник міста поділився, що наразі уже готується його розпорядження про заборону збору коштів на ремонт шкіл. А у найближчих планах - забезпечити безкоштовне харчування дошкільнятміста та повністю "позбавитися поборів" у загальноосвітніх закладах. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...