• Головна
  • В Конотопських навчальних закладах перевірять цільове використання благодійних внесків
07:30, 1 квітня 2016 р.

В Конотопських навчальних закладах перевірять цільове використання благодійних внесків

За ініціативи ГО "Спілка активних батьків" та ГО "ВАРТА народного контролю" в м. Конотоп почалися перевірки цільового використання благодійних внесків, що надходять до дошкільних навчальних закладів.

Незаперечним є той факт, що весь тягар щодо матерально-фінансового забезпечення діяльності дитсадочків ліг на плечі батьків. До даної ініціативи долучився Конотопський міський голова А. Ю. Семеніхін, повідомляє Максим Назаренко, керівник спілки ГО "Варта".

А вчора їх зусилля підтримав і депутатський корпус - конотопські депутати проголосували ЗА виділення для ДНЗ біля 820 тис. грн., також 96,8 тис. грн було виділено на потреби ЗОШ та 60 тис. грн. - для закладів позашкільної освіти.

Втім, прийняте рішення визвало неоднозначну реакцію містян.

"Мій брат хордить до Станції юних нптуралістів, так їм теплицю треба капітально відремонтувати, - ділиться Тарас - А колективу ЦДЮТ, де займається моя сусідка, треба костюми для виступу на фестивалі. Впевнений, що іншим таких "треба" не злічити. Починаючи від вікон, закінчуючи покрівлями, апаратурою, папером, засобами для миття туалетів та інше. Не розумію, як цього вистачить на 60 тис. на 7 чи 8 закладів. По одній тисячі в рік??? Смішно, тай годі".

"Багато батьків мають і згодні давати кошти, а багато - не можуть це робити, але їм це треба робити, - міркує Віталій, - Це питання має рішення: можеш - дай, не може - не вимагай! І має бути тайна, хто дав, а хто ні. Але наші деякі заклади цього розуміти не хочуть!"

Представники спілки Матусі Конотопщини додають: "Більше того, адміністрації садочків не завжди використовують ці кошти за призначенням. А коли починаєш, як благодійник це перевіряти, та знаходити "помилки" вони починають галасувати, що це підстава. Крім цього, наш Відділ освіти регулярно "пропонує" різну літературу (обов'язкова підписка на різні видання, методична література, дитячи журнали тощо) виходить досить кругленька сума, яку сплачуть ті самі батьки, які про це просто не знають".

Все ж громада виражає сподівання, що дане рішення дасть змогу частково залишити у спокої батьківські гаманці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #школи #благодійні внески
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...