• Головна
  • Золото та срібло з чемпіонату Європи привезли конотопські каратисти
07:18, 26 березня 2016 р.

Золото та срібло з чемпіонату Європи привезли конотопські каратисти

20 березня у м.Варшава (Польша) пройшов чемпіонат Європи по госоку рю карате.  У жорсткій боротьбі з господарями наша збірна змогла завоювати перше місце.

У даному чемпіонаті приймала участь збірна Всеукраїнської асоціації карате «IKA Госоку Рю Будо» до якої входили наші земляки.

Золоту медаль з куміте  серед дівчат віком 11-12 років привезла додому Карина Пономарьова учениця Конотопского клубу «Воїн». Також наша спортсменка завоювала срібну медаль у відкритій категорії ката для синіх та коричневих поясів.

У змаганнях серед хлопців віком від 15-17 років до збірної увійшов наш Конотопчанин Артур Пономарьов та здобув четверте місце у кумі те серед юніорів та у ката серед чорних поясів.

У Варшаві також відбулась зустріч шеф-інструктора ВАК «IKA Госоку Рю Будо» Анатолія Лозового з Соке Такаюкі Куботой президентом Міжнародної асоціації з карате. На зустрічі обговорювалися питання відновлення проведення у м.Суми міжнародного турніру SOKE KUBOTA CUP UKRAINIAN OPEN.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію