• Головна
  • На Сумщині створене представництво захисту прав людини
06:50, 24 березня 2016 р.

На Сумщині створене представництво захисту прав людини

На Сумщині створено регіональне представництво Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, яке здійснює моніторинг додержання конституційних прав і свобод людини і громадянина. Його координатором стала Ірина Білик, інформує прес-служба обласної прокуратури.

«З метою забезпечення взаємодії Уповноваженого з громадянами та представниками інститутів громадянського суспільства на регіональному рівні створено мережу Регіональних координаторів взаємодії з громадськістю, які мають право безперешкодно відвідувати без попереднього повідомлення про час і мету органи державної влади, органи місцевого самоврядування, а також місця, в яких особи примусово утримуються; ознайомлюватися з документами та отримувати їх копії в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, органах прокуратури, включаючи справи, які знаходяться в судах; використовувати під час відвідувань засоби фото-, відео-, аудіо- фіксації», – повідомила координатор під час брифінгу 23 березня.

Довідково: до регіонального координатора Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ірини Білик можна звернутися за тел.:066-802-61-07 або надіслати лист на Е-mail:coord.sumy@ ombudsman.gov.ua

Звісно, Ірина Білик, про яку йдеться у повідомленні, є просто тезкою відомої української співачки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сумщина #права человека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...