![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
14:00, 15 березня 2016 р.
У Конотопі пройшов творчий вечір соліста народного хору
12 березня у міському будинку культури «Зоряний» відбувся творчий вечір присвячений 60-річчю творчої діяльності ветерана праці, соліста народного хорового колективу «Рідна пісня» міського будинку культури «Зоряний» Володимира Дядюшко.
Все життя він живе піснею, любить її, плекає і щиросердно дарує її публіці. Глядачі з захватом слухали та співали разом з ювіляром, адже зі сцени звучали як відомі пісні, так і нові прем’єрні композиції.
Того вечора на адресу Вололимира Дядюшки лунало багато теплих слів від гостей та шанувальників його таланту, які крім теплих слів дарували ювіляру чудові музичні номери у своєму виконанні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...