• Головна
  • Конотопський район виділить субвенцію для утримання нового пологового
09:30, 4 березня 2016 р.

Конотопський район виділить субвенцію для утримання нового пологового

Можливість виділення іншої субвенції з місцевих бюджетів району у розмірі 500 тис.грн. міському бюджету для проведення видатків на добудову і утримання Конотопського пологового будинку - таке питання стало основною темою для обговорення під час зустрічі керівників Конотопського району з очільниками територіальних громад.

«Дуже приємно, що такий, можна сказати, по-суті унікальний сучасний медичний заклад  відкриється у нашому місті, безпосереднє призначення якого - створити всі умови для щасливого материнства і дитинства. Тому наше спільне завдання зробити все можливе, аби новий пологовий будинок запрацював», - підкреслив  голова райдержадміністрації Микола Горобенко.

Будівельні роботи даного закладу завершено у повному обсязі. Для облаштування сучасних комфортних лікувальних палат залишилось придбати меблі.

Нагадаємо, в пологовому відділенні будуть створені комфортні умови для породіль та сумісного перебування матерів і немовлят в післяродовий період. Для забезпечення сімейних пологів будуть задіяні п’ять індивідуальних пологових залів, які обладнають сучасною медичною технікою. Будуть функціонувати 18 індивідуальних післяродових палат на 45 ліжок, обладнаних сучасною системою обігріву, кондиціонування, душевими кабінами, туалетами, засобами оповіщення та зв’язку. У лікарні також будуть діяти дві операційні зали, які теж планується оснастити сучасним медичним обладнанням.

Найближчим часом чекайте репортаж нашого кореспондента про стан виконаних робіт в новому пологовому будинку Конотопа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...