• Головна
  • Змінено порядок в`їзду та пересування у прикордонних районах
07:35, 4 березня 2016 р.

Змінено порядок в`їзду та пересування у прикордонних районах

Постановою Кабміну України «Про внесення змін до Положення про прикордонний режим», зокрема, впорядковано порядок в`їзду та пересування осіб у контрольованих прикордонних районах.

Документом визначено також порядок в`їзду і перебування громадян між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень та встановлення, у разі необхідності,  додаткових тимчасових режимних обмежень. Розширено до контрольованого прикордонного району межі  території, в яку забороняється підвозити і з якої вивозити осіб, які не мають документів, що посвідчують особу.

Вперше законодавчо визначено термін «лінії прикордонних інженерних споруджень».

Прийняття цього нормативно-правового акта дозволить більш ефективно протидіяти загрозам на державному кордоні.

Повний текст документу розміщено на офіційному веб-порталі Верховної Ради України за посиланням:http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/52-2016-%D0%BF, у газеті «Урядовий кур’єр» від 17.02.2016 № 31, «Офіційний вісник України» від 19.02.2016 № 12.

З усіх питань, що стосуються дотримання режиму державного кордону та прикордонного режиму, громадяни можуть звернутися до управління Сумського прикордонного загону за телефонами: (0542) 671-370, (0542) 67-13-82 або безпосередньо до відділів прикордонної служби, що дислокуються в контрольованих прикордонних районах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...