![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:30, 26 лютого 2016 р.
Конотопські депутати хочуть придбати систему "Віче" для поіменного голосування
Вчора у Конотопській міській раді відбулася 8-ма сесія 7-го скликання. На сесії було розглянуто та прийнято 26 проектів рішень.
Загалом сесія відбувалася близько шести годин з невеликими перервами. Крім списку рішень, внесених до розгляду, причиною цьому є і введення поіменного голосування. Депутати голосували підняттям карток та засвідчували свій голос відповідною позначкою з особистим підписом у заздалегідь підготовлених таблицях. Підрахунок голосів вівся вручну обраним секретаріатом, а його результати невідкладно вносилися в протокол редакційною комісією.
Як показала практика, така процедура голосування видалася вкрай незручною та потребувала багато часу для втілення її в життя. Таким чином, на одній з найближчих сесій буде внесено до розгляду питання про придбання системи "Віче" для забезпечення поіменного голосування депутатів міської ради, що є також підтвердженням чесності, відкритості та прозорості влади, яку обрала громада міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...